Arzuyu kocasıyla birlikte siktik, döle boğduk

Merhabalar, ben Karlsruhe’den Behzat. Daha önce de bir hikayemi sizlerle paylaşmıştım. Geçenlerde yaşadığım başka bir olayı da sizlerle paylaşmak istiyorum. Yeni yaşadığım bu olay benim için bir ilkti. Am ve göt sikmeyi çok seven biri olduğum için de müthiş hoşuma gitti. Bunlardan karımın haberi yok. Karımı çok seviyorum ve haberi olsun istemiyorum. Fakat bu olayı burada itiraf etmezsem de rahat edemiyeceğim.

Bir gün karımla birlikte, arkadaşlara misafirliğe gitmiştik. Orada Arzu ve Ayhan isimlerinde başka bir evli çift ile tanıştık. Karım ve ben onları çok sempatik bulduk. Tabi zamanla onlara da misafirliğe gittik ve daha sonra onlar bize geldiler. Birkaç kez biz onlara, onlar bize derken, daha da yakın olduk. Yakın olduk derken, cinsel anlamda değil. (Bu sadece karım için böyle), ben ise Arzu’yu daha ilk gördüğüm andan itibaren çok beğendim. Daha sonra iyice kaynaştıkça, Arzunun da bana karşı ilgisi olduğunu hissettim. Bunu kesin olarak öğrenmek için, bir fırsat bulup onunla yalnız kaldığımda konuşmam gerekiyordu.

Arzu ile Ayhan pazar akşamı bize gelmişlerdi. Bu arada eşlerimiz sigara kullanmıyor, sadece Arzu ve ben kullanıyoruz. Bizim evde prensip olarak sadece balkonda sigara içilir. Önceleri, biz balkonda sigara içerken, eşlerimiz içmeselerde yanımıza gelirlerdi. Fakat o akşam Arzuyu sigara içmeye balkona davet ettiğimde eşlerimiz gelmedi, ilk defa Arzu ile balkonda yalnız idik. Onu çok beğendiğimi açıklamanın bir yolunu arıyordum. Klasik bir soru ile başladım: “Sana daha önce, çok güzel olduğunu söyleyen oldu mu?” dedim. Onun cevabı hiç’te mütevazi olmayıp, “Evet, çok söyleyenler oldu!” dedi ve ekledi: “… ama kocam galiba bunun farkında değil, çünkü cinsel hayatımızın pek iyi olduğunu söyleyemem.” diye konuya girdi.

Sanki gözlerimden okumuştu, benim bu konuyu açmak istediğimi. Tam ben konuyu derinleştirmeyi düşünürken, kocası Ayhan geldi balkona. Benim hanım yemek hazırlığı için mutfağa gidince, Ayhan salonda yalnız kalmış ve yanımıza gelmiş. “Eee, neler konuşuyordunuz?” diye sordu. Karısı olduğu gibi yalansız dolansız anlattı konuştuklarımızı. Ben tabiki biraz çekindim, çünkü kocasının tavrı nasıl olacaktı bilmiyordum. “Yine mi aynı konu?” dedi Ayhan karısına ve “Bıktım senin şu aşırı cinsel arzu hikayelerinden!” diyerek bir, “Offf” çekti. Ben ne kadar çekingen olsamda olayı öğrenmek istedim, “Hayırdır?” dedim. Ayhan utanmaksızın sıkılmaksızın, karısının sekse çok aşırı düşkün olduğunu ve kendisinin ona yetersiz geldiğini açıkladı. Ben de salak bir tavırla: “Eee, bu problemi nasıl çözmeyi düşünüyorsunuz? Bir psikoloğa falan gittiniz mi?” diye sordum.

Ayhan, “Ne psikoloğu kardeşim, karım resmen yarak hastası! Tek istediği sabaha kadar yarrak yemek!” demez mi bana! O anda ne düşüneceğimi şaşırdım, neler neler geçti aklımdan. Bu arada ben, Arzunun kocasının bu lafından sonra utanıp sıkılacağını beklerken, o benim gözlerimin içine bakıyor ve resmen gözleri ile (Beni sik!) diyordu. Tamam dedim kendi kendime, ne yapıp edip Arzu’yu sikmem lazımdı. Bu arada, size Arzu’yu anlatmadım. Kendisi İzmirli, 26 yaşında, kumral, iri ve dik memeli, zayıf ile balıketi arası, çok hoş görünümü olan, bakımlı bir kadın. Kocası Ayhan ise 33 yaşında, hafiften doğulu bir tipi var, boyu karısından birkaç santim kısa, biraz cılız birisi.

Karımın yemeğe çağırmasıyla hep birlikte içeri girdik. Yemek yerken, Arzuyu sikebilmek için kafamca planlar kurmaya başladım. Fakat çok önemli unsurlar vardı. Ne pahasına olursa olsun karımın haberi olmamalıydı. Tabi ki Ayhanın da haberi olmaması gerekiyordu. Arzu’da boş değilmiş, o da benim yarrağımı nasıl yiyebileceğine dair planlar yapıyormuş. Tek farkla (başta çakmadım, sonradan öğrendim): Bütün herşeyden kocası Ayhanın da haberi varmış, hatta planda O’da varmış! Yani bizim bu tanıştığımız Arzu ve Ayhan çifti, evlendiklerinden bu yana, başka çiftlerle cinsel ilişki arıyorlarmış. Tanıştıkları çifti önce şöyle bir analiz ederlermiş. Sadece koca’mı bu ilişkiye meyilli, yoksa karısı ile birlikte mi? Bizi de analiz etmişler. Benim karımın böyle bir işe kesin girmeyeceğini hissetmişler ve sadece bana yönelmişler. Taktikleri de gayet basit, balkondaki konuşmaları da planın bir parçası imiş. Ben kendiliğimden meyilli olmasaymışım, bir kılıfına uydurup, ağzımı arayacaklarmış.

Yemekte karım yanımda oturuyor ve tam karşımda Arzu oturuyor, yanında da kocası Ayhan. Konu bu sefer bir TV-dizisi ile ilgili gidiyordu, birden masanın altından sikimi yalın bir ayak okşamaya başladı. Kafamı kaldırdığımda Arzu ile göz göze geldim, ötekilere çaktırmadan manalı manalı bakıştık. Tanrım benim yarrak oldu demir gibi! Ayağıyla yarrağımı okşayınca iyice tuhaf oldum, nerdeyse boşalacaktım. Tam o sırada karım, “Behzat, lütfen mutfaktan suyu getirimisin, unutmuşum!” demez mi. Kalksam pantolonumdan fırlayacak gibi duran yarrağımı görecekler. Aklıma çok uzunca öksürmek geldi, sanki boğazıma birşey takılmış gibi yaptım. Karım hemen sırtıma vurdu ve kalkıp mutfaktan suyu kendisi getirdi. Ucuz kurtuldum.

Yemekten sonra karım masayı toparlarken, biz de balkona sigara sefasına çıktık, bu sefer kocası Ayhan da geldi balkona. Malesef beklediğim konu açılmadı, yemek çok nefisti falan diye iltifatlar yağdı sadece. Karım bulaşıkları yıkamaya başlamıştı, çay suyu koymam için mutfağa çağırdı beni. Çay suyunu koyup balkona geri döndüğümde karı koca dudak dudağa yapışmış, birbirilerini resmen kemiriyorlardı. Önce farketmediler balkona geldiğimi, sonra farkedince birden toparlandılar. Benim yarrak yine kazık gibi oldu, onlarda bunu fark ettiler. Arzu acele bir şekilde bana: “Biz bir plan yaptık bu gece için! Karın anlamasın diye fazla uzatmıyorum, biz birazdan kalkıp eve gidiyoruz gibi yapacağız. Sen de ondan sonra olacak sürprizleri bir oyun gibi oyna artık.” dedi. Çok şaşırmakla birlikte meraklandım da, ne olacaktı acaba diye. Ama bu çiftin bu konuda çok profesyonelce davrandıklarını da göz ardı edemiyordum.

Salona geçtik çay içmeye. Çay faslından sonra vakit de iyice ilerleyince, “Kalkalım biz artık.” diye müsade istediler. Karımla onları kapıda uğurladıktan sonra salonda biraz oturduk. Karım, “Çok, yoruldum yine kocacığım, yemek, bulaşık…” diye başlamıştı ki, tam o sırada kapının zili çaldı. Anladım ki yaptıkları plan yürürlüğe geçmişti. (Herhalde birşey unuttular!) dedim ve kapıya gittim. Arzu ile Ayhan bir bahane uydurmuşlardı. Arabaları çalışmıyormuş numarası. “Bir de ben bakayım” dedim ve aşağı indim. Arzu beni apartmanın giriş kapısında bekliyormuş, hemen bana sarılıp bir öpücük kondurdu dudaklarıma. O dolgun dudakları yanıyordu sanki. “Biraz daha sabret, sikeceksin beni bu gece.” dedi ve ekledi “Şimdi karına arabamızın çalışmadığını ve bizi kendi arabanla eve kadar bırakman gerektiğini söyle.” dedi. “Tamam.” deyip yukarı çıktım ve karıma, “Karıcığım, arabaları çalışmıyor, misafirlerimizi evlerine kadar bırakıp gelecem. Beni bekleme, geç olabilir, bayağı bir yolumuz var.” dedim. Karım da, “Oldu, dikkatli git.” dedi.

Sevinçten sanki göklerde uçuyordum, birazdan Arzuyu sikecektim. Ama Arzunun kocası bu planda nasıl bir rol alacaktı tam olarak bilmiyordum. Kafamda değişik değişik senaryolarla bindik benim arabaya, gidiyoruz. Arzu ve kocası arkaya binmişlerdi. Bizim sokağı çıkar çıkmaz yine şiddetli bir şekilde öpüşmeye başladılar. Dikiz aynasından onları izlerken, yarrağımın vites kolundan farkı yoktu.

Kaldıkları şehire vardık. Evin önüne arabayı park ettik ve yukarı çıktık. Çok güzel, küçük fakat zevklice döşenmiş bir evleri vardı. Kocası lavaboya gidince Arzu bana “Ne içelim?” diye sordu. “Vallahi, ne koyarsan koy, içerim!” dedim. “Tatlım, sen bana koyacaksın birazdan!” dedi. Arzunun bu lafından sonra yine sikim dikildi. Kocası bu arada lavabodan çıktı, geldi yanıma oturdu. Arzu bize wiski getirdikten sonra ortalıktan kayboldu. Wiskilerimizi yudumlarken kocası konuya girdi: “Yaaa, işte böyle Behzat Kardeş. Karım böylesine sikiş meraklısı işte. Ben tek başıma yetmiyorum, birlikte sikelim karımı.” deyince, planda onun rolünü de anlamış oldum. Birazdan Arzuyu kocası ile birlikte sikecektik!

Çok geçmeden Arzu yatak odasından bize seslendi: “Hadi, gelin artık!” diye. Kocası ile ikinci dubleleri de bitirdikten sonra yatak odasına gittiğimizde, Arzu çoktan soyunmuştu bile, “Nerde, kaldınız? Amım yanıyor be!” dedi. Bu laftan sonra bende hiç utanma sıkılma kalmadı ve istediğim gibi rahat hareket ediyordum. Pantolonumu çıkararak soyunmaya başladım. Ayhan karısını yine fena bir şekilde öpüyordu. Gömleğimi ve külodumu da çıkardım, kazık gibi olmuş yarrağımı okşamaya, 31 çekmeye başladım. Arzu Ayhana soyunmasını söyledikten sonra bana yönelip, “Gel bakalım, yarağının tadına bir bakayım.” dedi. Yarrağımın başının etrafını dili ile yavaş yavaş yalamaya başladı. İyice emiyordu yarrağımı. “Ne büyük yarak bu böyle!” dedi. Ayhan da soyunup yanıma dikildi. Onun yarrağı benimkinden biraz uzundu, fakat benimki kadar kalın değildi. Arzu hem benim yarrağım ile ilgileniyordu hemde arada bir kocasının taşakları ile. Öyle bir yalıyordu ki yarrağımı…

Arzuya, “Ben de senin tadına bir bakayım!” dedim ve direk amına yumuldum. Yeni traş olmuş, parlak ve fazla yıpranmamış amcık dudakları ile birlikte şahane görünümlü bir amı vardı. Dilim amına değer değmez amsuyunun tadını almıştım. Amını yavaş yavaş yaladıktan sonra, dilimi amının deliğine sokup, içinde hızlı hızlı oynatmaya başladım. Arzu zevkten kuduruyordu, fakat kocasının yarrağı tamamen ağzında kaybolduğu için hiç sesi çıkmıyordu. Ayhan resmen Arzunun gırtlağını sikiyordu. Ben amını yalamayı daha da hızlandırınca, Arzu ağzından kocasının yarrağını çıkardı ve “Bittim ben!” diye bağırarak ağzıma öyle bir tazzikle boşaldı ki, resmen duş almış kadar oldum. Aynı zamanda ürktüm de, çünkü daha önce hiç bir kadının böylesine fışkırarak boşaldığını yaşamamıştım.

Ardından Ayhan “Ben de boşalıyorum!” diyerekten Arzunun ağzına boşaldı. Arzu ustaca bir şekilde, bir damlasını bile boşa akıtmadan, kocasının spermlerini tamamen yuttu. Ayhan “Ben yoruldum, siz devam edin.” diyerek yatağın kenarına oturdu. Ben Arzunun amını yalamaya devam edip Arzuyu iyice çıldırtıtıyordum. Arzu da ard arda fışkırtıyordu amsuyunu suratıma. Arzuya “Artık sikeceğim seni!” deyip, bacaklarını yakaladım, ayırdım. Yarrağımı amına birden sert bir şekilde soktum, köküne kadar. Amının içi öyle bir ıslak ve sıcaktı ki anlatamam. Arzu “Oh be, dünya varmış!” diyerekten uçuyordu. Yaklaşık 5 dakika kadar çok sert ve hızlı bir şekilde siktim amını. Doruk noktasına yaklaştığımda, “Geliyorum, fazla dayanamıyacam!” diye bağırıyordum. Arzu, “İçime fışkırt, spiralim var!” dedi. Öyle bir boşaldım ki, bana çok uzun geldi. Karımın içine bile böylesine boşalmamıştım.

Yorulmuş ve ter içinde Arzunun üzerine abandım kaldım. Arzu bana sarılarak kulak memelerimi yalamaya başladı. Arzu beni öylesine azdırdı ki, yarrağım amının içinde iken, bir iki dakikada yeniden canlandı. Böyle bir şey hiç olmamıştı bende. Arzu kulağıma fısıldayarak “Devam et tatlım, gelmek üzereyim!” diyor beni kendine çekiyordu. Amınının içinde yavaş yavaş git gelden sonra, yarrağım yeniden kazık gibi olmuştu. Gücümü toparlayıp hızlı hızlı sikmeye başladım. Çok geçmeden Arzu “Bittim ben…” diyerek sarsılmaya, titremeye başladı. Arzuyla birlikte ben de boşaldım. Hem onun amsuyu, hem benim spermlerim amından öyle bir taştı ki, yatağın her tarafı ıslandı.

Artık pilim bitmişti, duşa girmek için müsade istedim. Arzu benimle birlikte duşa kadar geldi, temiz havlu hazırladı ve “Sen duşunu al, ardından ben gireceğim, duşumuz küçük, beraber duş alamayız, rahat olmaz.” dedi. Kapıyı kapamadan önce dudaklarımdan öptü ve “Çabuk ol, götüm de istiyor yarağını, sadece amımı sikip kaçamazsın!” diye gülümsedi. Tanrım ne yapacam şimdi ben diye düşündüm, çünkü iki defa boşaldıktan sonra, üçüncüye sikim kalkmaz diye endişeleniyordum. Neyse duştan çıktım, ardımdan Arzu girdi duşa. Salona geçip oturduğumda, Ayhan benim nasıl dayanabildiğimi sordu. Kendisinin genelde bir defadan sonra pilinin bittiğini söyledi. Ben de, “Aynen katılıyorum sana, ama belkide karın çok ateşli olduğu için dayanabildim. Üstelik birazdan kendisini götten sikmemi istiyor.” dedim. Ayhan, “Hiç şaşırmadım! karımı bilmezmiyim, götünü de siktirmeden bırakmaz seni!” dedi. Karısı gerçekten doymuyordu sikişmeye…

Arzu şarkı söylerek çıktı duştan. Mis gibi kokuyordu. Yanıma geldi, derin bir öpüşmeye girdik. Kocası bizi seyrederken herhalde çok etkilenmiş olacak ki, karısının amı ile oynamaya başladı, bir eli ile de sikini tekrar form’a getirmeye çalışıyordu. Arzu öpüşmeyi kesti ve yarrağımı yalamaya başladı. Olanlara hiç inanamıyordum, kalkmaz artık dediğim yarrağım yeniden taş gibi oldu. Taşşaklarımı öyle bir emiyordu ki, yutacak zannettim. Ayhan karısının amını yalamaya başladı, göt deliğinin etrafını da yavaş yavaş ıslatıyordu. Arzuya biraz da kocasının siki ile ilgilenmesini söyledim. Ardından Arzuyu domaltıp arkasına geçtim.

Arzu kocasının yarağını eline alıp okşarken, bana da, “Yalamaya devam et! Götümün yalanıp sikilmesini çok seviyorum!” dedi istekli istekli. Ayhanın bıraktığı yerden, Arzunun göt deliğini yalamaya devam ettim. Parmaklarımı tükürükle ıslatıp teker teker götüne sokmaya başladım. Parmaklarımla göt deliğini iyice alıştırıp gerdiriyordum. Aynı amına yaptığım gibi, götüne de birden köküne kadar sokmayı düşünüyordum. Arada bir götüne soktuğum parmaklarımı, Arzuya yalatıyordum. Çıldıryordu, uçuyordu zevkten. Arzunun o daracık göt deliğini sikme düşüncesi ile yarrağım daha da sertleşmişti. Yarrağımın başını Arzunun göt deliğine dayadığımda, “Yavaş sok nolur!” dedi. Ben o anda yavaş falan dinlermiyim hiç, birden soktum köküne kadar. Arzuyu bağırta bağırta, inlete inlete, sert bir şekilde sikiyordum götünü. 10 dakikaya yakın sikmeme rağmen, boşalamıyordum. Arzu ise duyduğu acıdan dolayı feryatla kıvranıyordu.

Ayhan öylesine hırslanmıştı ki, karısına, “Daha dur bakalım orospu, ben de sikecem senin o yarak hastası götünü!” diyordu. Ben de, “Neden ikimiz birden sikip tost yapmıyoruz karını?” deyip, iyice körükledim Ayhanı. Daha da hırslanan Ayhan, “Orospu karım iki yarrakla anca doyar. Hadi dağıtalım şunun amını götünü!” dedi. Ben Arzunun götünden yarrağımı çıkarıp çekildim. Bu sefer Ayhan geçti domalık duran karısının arkasına. Ben çevik bir hareketle yattım Arzunun altına, yarrağımı amına geçirip, oturttum Arzuyu üzerime. Kocası Ayhan da götüne soktu Arzunun. Ne zevkliymiş be, aynı anda iki erkeğin bir kadını sikmesi. Arzunun delikleri daha da daralmıştı. Ayhanın sikinin gel git yapışını resmen ben de hissediyordum. Birden Ayhan, “Ben geliyorum!” diye bağırarak karısının götüne boşaldı. Ardından Arzu da boşalınca, ben de Arzunun amına patladım. Ayhan bir yandan, ben biryandan, Arzunun amını götünü döle boğduk…

Artık üçümüzün de pili tamamen bitmişti. Vakit de bayağı ilerlemiş, nerdeyse sabah olmak üzereydi. Ben tekrar duşa girip temizlendim, giyinip eve gitmek için kapıya doğru yürüdüm. Arzu, “Bekle, ben de seninle geliyorum, arabayı alacağım, yarın lazım bana.” dedi. Ayhanla vedalaşıp çıktık.

Yola koyulduk. Arabada başlamaz mı bu yine sikimle oynamaya! Arzuya, “Çok yorgunum, sikimin kalkacağını hiç zannetmiyorum.” dedim. Arzu ise, “Bana bırak sen.” deyip fermuarımı açtı, yolda araba ile giderken saksofon çekiyordu bana. Nasıl yapıyor, nasıl beceriyor bilmiyorum, fakat Arzuya hayır denilmiyor. Helal olsun, mümkün değil hayatta kalkmaz artık dediğim sikimi yalaya yalaya yeniden kaldırdı ve çıldırttı beni. Dayanamayıp arabayı sakin bir yerde çektim yolun kenarına. Arabadan inip domalttım Arzuyu arabaya. Eteğini beline kaldırıp, külodunu sıyırdım, ve amcığına birden geçirip, sikmeye başladım…

Öyle bir güç gelmişti ki bana, kolay kolay boşalmıyacaktım. Üstelik yarrağım çok sikişmekten dolayı iyice tahriş olmuştu ve acıyordu. Fakat bu acıya katlanmaya değerdi. Arzunun amını makineli tüfek gibi sikiyordum. Dakikalarca siktikten sonra, amından çıkarıp göt deliğine dayadım yarrağımı. Arzu, “Hoop! Islatmadan olmaz, yoksa yırtarsın götümü!” dedi. Hemen göt deliğini yaladım, tükürükle bolca ıslatıp yavaş yavaş soktum yarrağımı götüne. Bir iki kez sokup çıkardıktan sonra götü biraz alışınca hızlandım, yine köküne kadar git gel yapıyordum. Arzu da amını parmaklıyor, amının dudaklarını okşuyordu. Uzun süre götünü siktiğim halde boşalmak bilmiyordum bir türlü. Tek bir şey boşaltabilirdi beni: Arzunun o inanılmaz emici dudakları. Götünden çıkardım yarrağımı ve ağzına verdim. Çılgınca emiyor, resmen sağıyordu yarrağımı. Nitekim dizlerim titreye titreye boşaldım ağzına. Arzu döllerimi yuttuktan ve sikimi taşşağımı yalayarak temizledikten sonra arabayı çalıştırıp yola devam ettik.

Bizim evin önüne geldiğimizde, arabadan inerken beni öptü ve “Bunun tekrarı mutlaka olmalı!” dedi. Ben de, “Tabiki olmalı, fakat bu geceki sikişten sonra birkaç hafta sikişmesem yeter bana.” dedim. Arzu gülümseyerek, “Olmaz! okadar uzun bırakmayalım arayı!” dedi, sonra arabasına atladı ve gitti…

O günden sonraki haftalarda, (karıma çaktırmadan) işyerimden iki defa izin alıp evlerinde buluştuk, kocası ile birlikte yarrak hastası Arzuyu saatlerce siktik. Karım şüphelenir gibi olup, “Fazla haşır neşir olduk Arzu ve Ayhanla!” deyince, ara vermek zorunda kaldık. Şimdi sabırsızlıkla bekliyorum birdahaki sikişeceğimiz günleri…

Mobil Sex Hikayeleri Oku

  • Karımı götten sikmeye ikna ettim acılı oldu Karımla seks hayatımıza çok fazla önem verirdik. Seks bizim hayatımızın en önemli parçasıydı. Hemen hemen her gün seks yapardık yeni fanteziler denerdik. Sırf fantezi olsun diye pikniğe giderek ormanda seks yapmışlığımız bile vardı. Hatta denize gidip denizin içinde seks yapardık. Her neyse bu kadar renkli ve fantezi dolu seks hayatımızda karım götten vermeye karşıydı. Artık her türlü fanteziyi denemiştik ve yeni tatlara ihtiyacımız vardı ve ben götten sikiş için karıma baskı yapamaya başlamıştım. Anal sikişe karşı olan karım yapacak hiçbir fantezi kalmayınca arkadan vermeye istemeye istemeye ikna olmuştu. Her gece olduğu gibi yatağa geçtikten sonra sevişmeye başlamıştık. Sevişerek birbirimizi soyduktan sonra karım penisimi eline almıştı. Önce her zamanki bir […]
  • Evli çift ile grup seks yaptım Selam ben Bursa’dan Kemal 43 yaşındayım. Bundan bir ay kadar önce chat kanalının birinde gezinirken evli bir çift ile tanıştım ve Bursa’lı olduklarını üçüncü birini aradıklarını yazdılar. Ertesi gün için anlaştık ve bir cafede buluştuk. Semra 35 yaşlarında ama genç kızlara taş çıkartacak kadar güzeldi. Kocası 38 yaşında zayıf yapılı, 175 boylarında kültürlü bir erkekti. Ben Semra dedi kadın ve kocasıda bende İlyas dedi. Biraz oradan buradan sohbet ten sonra beni evlerine davet ettiler. Memnuniyetle diyerek kabul ettim ve arabalarına bindim. Karı koca önde ben ise arkada oturuyordum. Eve gelmiştik ve ortamı ısıtmak için bir kaç bira rakı filan alınmıştı. Ben bira onlar ise karı koca rakıyı yudumluyorlardı. Kocası müsaadenizle deyip kalktı ve yan odaya gitti. […]
  • Uyuyordu yada numara yapiyordu Ben 19 yaşında 1, 83 boyunda 88 kiloda biriyim. 2001 yılının aralık ayında başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istedim. Bu şekilde de sitenin doğruluk oranı bir nevi test ediorum. Çok uzaktan akrabam olan ama aile olarak çok yakın olduğumuz bir ailenin kızıyla çok samimiydik. Herşeyi paylaşıyor, her şeyi konuşuyorduk. Bu konuşmalarımızın arasında tabii ki cinsellikde önemli bir yer alıyordu. Bana bi erkek arakadaşıyla olan beraberliği sırasında bakireliğini kaybettiğinide söylemişti. Neyse gelelim konumuza. Bi gece yine bizde kaldı. Hemen benim yatağımın yanında bir yer yatağında yatıyordu. Yine sabaha kadar konuşup sabah saat 4:00 gibi yatmıştık. Uyuduğundan emin olduğumda elimi yavaşca aşağıya doğru uzatarak amını eşortmanı üzerinden ellemeye […]
  • Kayınpederin hanımıyla takıldık merhaba,bu yasadıgım olay gecen sene yaz aylarında ıdı. ben evlıyım esim,esimin abisi vehanımı ıle beraber denize gıtık ve cadır kurduk.ben senelık ızındeydım yalnızkayınbıladerım işlerinin yoğunluğundan dolayı ızın alamamıstı.kayınbıladerımhasan gunduz ıse gıdıyor aksamları bızım yanımıza gelıyordu.bızse gunduzlerıesım ve kayınbıladerımın hanımı nurgul ıle denızın tadını cıkarıyorduk.esımgenellıkle yenı dogan bebegımız ıle vakıt gecırırken bızde nurgul ıle denızegırıyor.bırbırımızı eglendırıyorduk.ben ıse azmıs bır durumda ıcımden mutlakanurgulu sıkmem lazım dıye dusunuyordum.nurgul tam anlamıyla balık etlı mukemmelgoguslerı ve kalcaları vardı.her aksam mangalı yakıyor hasan ıle alemımızıyapıyorduk.bır aksam hasan telefon edıp bu aksam gelemeyecegını […]
  • Karımı sikişmesi için bardaki oğlanla paylaştım Bir hafta sonu 5 yıllık karım Zeynep’le eğlenmek ve stres atmak için bara gitmeye karar verdik. Karım, gece için mini bir etek ve göğüs dekolteli bir bluz giymişti ve oldukça sexi görünüyordu. Barın girişinden itibaren tüm erkekler karıma bakmaktan kendini alı koyamıyordu. Gece ilerledikçe alkol alıyor ve müziğe ayak uydurarak çılgınca dans ediyorduk. Yan masamızda tek başına, uzun boylu kaslı mı kaslı genç bir oğlan içkisini içiyor ve ufak hareketlerle dans ederken bir yandan da karıma sikici bakışlar atıyordu. Bir müddet sonra yanımıza yanaştı ve bize dansta eşlik etmeye başladı. Karım ortamızda kalmıştı ve arada sırada götü ona sürtüyordu. Oğlan da dans ederken benimle arada yumruk tokuşturuyordu. Gecenin bitmesine yaklaşıyorduk artık. Arabanız yoksa sizi […]
  • Karımın azgın iş arkadaşıyla bizim evde sikiş yaşadım Merhaba arkadaşlar benim sizlere anlatacağım olay tamamen gerçek ve başımdan henüz yeni geçmiş bir olay. Ancak isimleri takma olarak kullanıyorum anlaşılmaması açısından. Biz izmirde yaşayan bir çiftiz ve yaşımızda 35. Ben 11 yıllık evliyim eşim ise benden 3 yaş küçük 32 yaşında. Neyse lafı uzatmadan anlatayım eşimin beraberce aynı işte çalıştığı çok yakın bir arkadaşı ve adı ise Nuray. Yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor. Nuray 2 yıl önce eşinden boşanmış iki tanede çocuğu var. Biz sürekli olarak nuran’ la ailecek görüşüyoruz gün aşırı ya onlar bizde ya da biz onlardayız. Nuray eşim gibi etine dolgun yani balık etli denilen tipten iri ve hoş bir bayan yaşı ise benden tahminen bir yaş küçük fakat eşimle çok iyi anlaşıyorlar. İşe beraber gidiyorlar beraber […]
  • Kapıcı kocamın yokluğunu irice yarrağı ile aratmadı Kimseye anlatamadığım bir hikayem var ve artık içimde tutamıyorum. O yüzden de bu hikayemi buradan sizlerle paylaşmak istedim. Uzun boylu ve sarışın bir kadınım. Rahat bir hayatım var ve kendime çok dikkat ederim. Bu olay yaklaşık 2 ay önce yaşandı hem de bizim sapık kapıcı ile aramda geçti. O sırada kocam iş seyahatine gitmek zorunda kalmıştı. Yaklaşık on beş gün il dışında kalacaktı.Aramız çok kötü olduğu için eve bıraktığı parayı almadım ihtiyaçları gidermek için.Kocam da apartmanımızda görevli kapıcıya vermiş bir şey lazım olduğundan ona ver demiş adama. Bir gün kapı çaldı.Kapının deliğinden baktığımda kapıcı vardı kapıda.Açtım kapıyı.Yenge bir şey lazım mı dedi.Ben şaşırdım neden böyle bir şey soruyorsun dedim.Durumu anlattı eşiniz bana para bıraktı […]