BAKİRELİĞİMİ 54 YAŞINDAKİ ENİŞTEM BOZDU

Merhaba geçen gün nette sörf yaparken sex hikaye sitenizle tanıştım. Birbirinden güzel erotik itirafları, seks hikayelerini büyük bir zevk ve heyacanla okudum. Fakat en çok (Sübyancıyım, kendimden 20 yaş küçük biriyle sikişiyorum!) başlıklı bir hikayeye takıldım. Hikayeyi okurken, parmağımı amıma sokup kendimi tatmin ettim. Zira ben daha 16 yaşındayken, benim de çanak tutmamla, beni sikerek kızlığımdan kurtaran, ilk sikicim, ilk aşkım, halamın kocası, 54 yaşındaki eniştem aklıma geldi. Eniştem İstanbulda dünyaca ünlü bir gazlı içecek şirketinin distribütörü. Güya ölene kadar kimseye anlatmama kararı almış olduğumuz bu maceramı sizlerle paylaşmak istedim…

Biraz size kendimden bahsedeyim. Ben 1.60 cm boyunda, 85,60,90 ölçülerinde, siyah saçlı, yosun rengi gözleri olan, tam bir esmer Lolitayım. Babamın burada Türkiye ile ithalat ihracat işleri yapan bir ofisi var. Annem de kendine ait bir güzellik salonu var, bense özel bir koleje devam ediyorum.

Şimdi konumuza dönelim, 2 yıl önce idi, ben henüz 16 yaşında idim. Eniştem distribütörlüğünü yaptığı firmanın satış stratejileri ile ilgili bir toplantıya katılmak üzere 1 haftalığına Berlin’e gelmiş, işi bittikten sonrada daha 3 haftalık vizesi olduğu için Bremenhafen’a bizi ziyarete gelmişti. Yani hem ticaret hem ziyaret türünden bir şeydi enişteminki. Annem ve babam enişteyi görünce çok sevindiler, tabiki ben de. Zira enişteyi çok az tanımama rağmen, ona hep sebebini bilmediğim bir şekilde ilgi duymuşumdur. Tatil için Türkiye’ye gittiğimizde onlarda kalırdık. Eniştem, 2 tane erkek kuzenim olduğundan (Kız çocuğu olmadığından) beni çok sever, aşırı şımartır, onlarda kaldığımız süre içersinde beni kucağından indirmezdi. Kuşkusuz bu hareketleri seks dürtüsüyle yaptığı söylenemezdi. Ama ben götümün altındaki bu sertlikten zevk alır, kucağındayken eğer odada kimse yoksa o anı değerlendirir, götümü eniştemin yarrağı üstünde oynatarak, eniştemi tahrik etmeye çalışırdım. Eniştem de bazen, “Memişlere bir bakayım.” deyip, limon büyüklüğündeki memelerimle oynardı.

Bir keresinde halamın eniştemi anneme şikayet etmesine kulak misafiri olmuştum. Halam anneme, “Kız Nezahat, senin bu enişten yaşlandıkça durulacağına azıp sapıklaşıyor.” diyordu. Annem de, “Niyeki abla?” diye sorduğunda, halam, “Yeni yeni, acaip acaip fantaziler istiyor benden.” diye cevap verdi. Annem, “Nasıl fantaziler?” diye sormuştu. Halam, “Bana Liseli kızların giydiği gibi kısa etekler almış, sikişten önce bana okul forması giydirip, saçlarıma okul çocukları gibi yaptırıp, kurdaleler taktırıyor, sonrada yatakta sevişirken kendine amca dememi istiyor, sanki beni değilde Liseli bir kızı sikiyor adam.” diyordu. Annem ise halama, “Boş ver abla, bunlar sadece fantazi. Eniştem seni tatmin edebiliyor mu? Sen ona bak!” demişti.

Eniştemi görünce hep bu duyduklarım bir bir gözümün önünden geçmişti. Aradan 2 gün geçti ama eniştem bir kere bile beni kucağına alıp sevmemişti. Sabahları babam, annem ve ben birlikte evden çıkıyorduk. Babam önce beni okula, sonra annemi güzellik merkezine bırakıp, oradanda kendi işyerine gidiyordu. Eniştem ise bütün gün evde oturup, ‘Bakardi Kola’ içip, TV izliyordu. Akşamları ise hep beraber bir Gasthaus’a gidip eğleniyorduk. Tabi onlar eğleniyordu, benim ise bu ilgiszlikten fena halde moralim bozuktu. Eniştemin bizi ziyarete geldiği 5.ci gündü. O sabah yine her zamanki gibi babam beni okula bırakıp gitmşti. Üçüncü dersin sonunda öğretmenim beni odasına çağırarak, “Berna bugün çok dalgınsın, sabahtan beri derslerle ilgin yok, bir problemin mi var?” diye sordu. Ben de, hiç bir problemim olmadığını, sadece biraz başımın ağrıdığını söyledim. Bunun üzerine öğretmenim izin kağıdı yazarak, “Eve git biraz dinlen.” dedi ve beni eve gönderdi.

Eve kendi anahtarımla girdiğim için eniştem geldiğimi fark etmemişti. Salona kafamı uzatıp baktığımda, eniştem sırtı kapıya dönük bir vaziyette koltuğa oturmuş, üstünde atlet ve Boxer şort, bir elinde ‘Bakardi Kola’ bardağı, TV’de pornofilim izliyor, diğer eli ile de sikini ovuşturuyordu. Ben içeri girince hemen kanalı değiştirdi ve “Ne o Berna? Bugün erkencisin kızım?” dedi. Ben de durumu kendisine kısaca anlatıp karşısındaki koltuğa geçip oturdum. “Enişte içtiğinden bir bardak da bana verirmisin?” dedim. “Kızım sen bundan içmek için daha çok küçüksün!” dedi. “Boş versene enişte, burası Almanya, burada benim yaşımdaki kızlar erkek arkadaşları ile sex yapıyor!” deyince, “Madem öyle, al bakalım!” deyip bir bardak ‘Bakardi Kola’ da bana verdi.

“Enişte biz senle küsmüyüz?” diye sordum. “Nereden çıktı şimdi bu kızım? Neden küs olalım ki?” dedi. “Ne bileyim enişte, geleli bir hafta oldu, beni bir kere bile kucağına alıp sevmedin. Eskiden beni kucağından indirmezdin, yoksa Türkiyede kucağına oturtup sevdiğin başka biri mi var?” dedim. Eniştem, “Üüüüffff saçmalama kızım ya, seni ne kadar sevdiğimi bilmiyormuş gibi konuşma! Artık büyüdün, güzel bir genç kız oldun, kucağıma oturman adetlerimize göre ayıp sayılır!” dedi. “Enişte bu nasıl bir çelişki?” dedim. Eniştem de, “Ne çelişkisi, çelişki bunun neresinde?” diye sordu. “Bakardi içemeyecek kadar küçük, kucağa oturamıyacak kadar büyüğüm!” dedim. Beraberce kahkalarla güldük. “Seni çok bilmiş şey seni, gel bakalım!” dedi. Okadar mutlu olmuştum ki anlatamam. Hemen geçip eniştemin kucağına oturdum. Altımdaki serttlik beni memnun etmişti. Eniştemle kadehlerimizi tokuşturup, “Prost!” dedikten sonra içkilerimizi yudumlamaya başladık. Eniştem elini dizime koymuş yavaş, yavaş bacaklarımı okşuyordu. “Kız sen baya büyümüşsün!” derken, götümün altındaki canavar harekete geçmeye başlamıştı, bunu hissediyordum.

Eniştem, “Berna demin, burada senin yaşındaki kızların erkek arkadaşları ile sex yaptığından söz ettin…” dedi. Ben de, “Evet.” diye yanıtladım. “Peki senin sex yaptığın bir erkek arkadaşın var mı?” diye sordu. Ben de, “Hayır yok, neden soruyorsun?” dedim. “Sen çok güzel bir kızsın, mutlaka erkek arkadaşın vardır diye tahmin etmiştim.” deyince, kollarımı eniştemin boynuna dolayıp, kalın etli dudaklarımı onun dudakları üzerine koyup, koyu, ateşli, ıslak bir öpüşme başlattım. Eniştem de benim dudaklarımı en az benim kadar ateşli öpüyor, emiyor, kemiriyordu. “Enişte ben eskiden beri sana aşığım, seni seviyorum, seni istiyorum!” dedim. Eniştem, “Canım, bebeğim, aşkım benim, ben de seni istiyorum, ama bu mümkün değil!” dedi. “Neden enişte? Niçin mümkün değil?” diye sordum. “Bak aşkım, 1- Kan bağımız var, 2- Aramızda okadar yaş farkı var, 3- Halanla evliyim, 4- En önemlisi sen daha bakiresin, böyle bir şey yapıp senin hayatını karartamam!” dedi. “Hiç birşey umurumda değil enişte, ikinci karın olmak istiyorum, lütfen sik beni, benim de kocam ol!” dedim. Eniştem ise, “Olmaz!” diye direniyordu.

“Madem öyle hiç değilse sana kucak dansı yapmama müsade et, böylece hem benim boşalmama yardımcı olursun, hemde içimdeki şeytanı öldürmeme.” dedim. Eniştem, “Madem çok istiyorsun, peki!” dedi. Ben hemen soyunmaya başladım, eteğimi ve sütyenimi çıkardım. Sadece ufacık tanga külotumla kalmıştım. Hemen eniştemin kucağına oturup, götümü oynatmaya başladım. Çok güzeldi, altımdaki canavar şahlanmıştı. Eniştemin kucağından kalkıp elimi şortunun içine sokup o muhteşem yarrağı dışarı çıkarttım. Külotumun ağını kalçalarıma doğru sıyırıp, eniştemin yarrağını götümün çatalına (arasına) yerleştirip, götümü aşağı yukarı, yukarı aşağı ve sağa sola oynatarak kucak dansıma devam ettim.

Eniştem fena azmıştı, “Seni küçük orospu! Mahvettin beni!” diye inliyordu. Bense, “Hadi aşkım biraz casaret, sik beni, amımı götümü dağıt, erkeğim benim, sik beni! Orospun, fahişen yap, kocacım, sikici erkeğim benim!” diye eniştemi gaza getiriyordum. Eniştem inleyerek, “Küçük fahişe, seni öyle bir sikeceğim ki, beni asla unutamıyacaksın!” diyor, amımı avuçlayıp, memelerimi emerek morartıyordu. Eniştem bu arada kendi şortunu ve benim tangamı çıkartmıştı. Beni kucağına alıp, annemlerin yatak odasına götürdü. Beni yatağın üstüne fırlattı, önüme eğilip bacaklarımı omuzuna aldı, küçücük ammımı iştahla yalamaya başladı. Tazecik am dudaklarımı emerken, bir yandan da orta parmağı ile mühürümü kaşıyordu. Vücudum gerilmiş, spazmlar geçirerek boşalıyordum. Eniştem ise amcığıma ağzını dayamış, zevk sularımı kana kana içiyordu.

Eniştem yanıma uzanıp, “Sıra sende küçük orospu!” dedi ve 19-20 cm uzunluğundaki, kalın yarrağını ağzıma sokup yalatmaya başladı. Eniştemin yarrağına bütün gayretimle saldırıyordum, ancak tamamını ağzıma alamıyordum. Eniştem, “Küçük fahişem, ye yarrağımı, ısır onu, yut onu orospu!” diye inleyerek yarağını ağzıma sokup çıkarıyordu. Birden kaslarının gerildiğini fark ettim ve 1-2 saniye sonrada bütün döllerini ağzıma boşaltmaya başladı. Eniştem sanki işer gibi boşalıyordu. Ağzımın içi eniştemin dölleri ile dolmuştu. Kafamı çekip dölleri tükürmek istedim, ama eniştem izin vermedi. Saçlarımdan tutmuştu, başımı oynatamıyordum, birde burnumu sıkınca boğulacak gibi oldum. Ağzıma boşaltığı tüm döllerini yutmak zorunda kaldım. Yutmuştum ama hiç iğrenmemiştim, hatta tadı hoşuma bile gitmişti.

Bir müddet dinlenip temizlendikten sonra, Bakardi’lerimizi yudumlayıp kaldığımız yerden devam ettik. Eniştem benim amımı yalıyor, ben de onun o muhteşem yarrağını somurarak, 69 yapıyorduk. Eniştemin yarrağını ikinci kez kaldırmayı başarmıştım. Sıra o tarihi ana, sikileceğim ana gelmişti. Birazdan bekaretime veda edecek, gerçek bir kadın olacaktım. Eniştem beni öpüp severek, o ana hazırlıyordu. Bir ara üstümden kalkıp, tuvalet masasının üzerinde duran, annemin cilt nemlendirici kremlerinden birini aldı. İki parmağıyla bolca aldığı kremle, hem benim amımı, hemde kendi yarrağını iyice yağladı. Sonra sikinin kafasını amımın dudakları arasında, aşağı yukarı gezdiriyor, yarrağının kertiğine kadar amcığıma sokup geri çekiyordu. Bitmiştim! Amımın suları ve krem yüzünden amım vıcık vıcık olmuştu. Enişteme ,“Yeter, ne olur sookkkk artık, beni bu işkenceden kurtar, sik artık beni!” diye yalvarıyordum.

Eniştem, “Peki benim küçük fahişem.” diyerek bacaklarımı omuzuna aldı ve o muhteşem yarrağını amcığımın en ücra köşesini bile feth edecek şekilde, bir kerede yerleştirdi. Kızlık zarım delinmiş, bekaretim gitmiş, eniştemin altında ikiye katlanmıştım. Eniştemin kalın yarrağı daha önce hiç ellenmemiş daracık amcığımı yara yara girip çıkarken, ben eniştemin altında inleyip kıvranıyordum. Sikicim, aşkım, biricik eniştem ise amıma gittikşe daha sert pompalıyordu. Ard arda birkaç kez boşalmıştım ve vücudum terden jöle gibi olmuştu. Sikicim, eniştem yarrağını birden amcığımdan çekti, göğüslerimin üstüne oturarak yarrağını sıvazlayıp 31 çekmeye başladı. Ben de alttan eniştemin taşaklarını ve yarrağın kafasını yalıyordum. Yine ağzıma boşaldığı gibi, yüzüme işer gibi boşaldı ve nefes nefese yanıma uzandı. Eniştemin döllerini dilimle yalayarak sikini temizledim. İkimizde bitmiştik.

Biraz dinlendikten sonra duş almak üzere birlikte banyoya girdik. Yıkanırken ben gene rahat durmamış, eniştemin sikini gene havalandırmıştım. Amımı bir kere de arkadan girerek sikmesini istedim. “Ulan kahpe, ne azgın fahişeymişsin sen, bunca yllık evliyim bu kadar kısa aralıklarla bu kadar çok halanı bile sikmedim, öldürdün beni orospu!” diyordu. “Ne olur, lütfen son bir kez sik.” diye enişteme yalvarıyordum. “Peki!” deyip belime sarıldı, ben de duşun musluklarına tutunarak domaldım. Eniştem yarrağını arkadan amıma sokup pompalamaya başladı. Bir yandan da götümü şampuanlayıp baş parmağını götüme sokup çıkarıyordu. Zevkten dizlerim titremeye başlamıştı, sanki aynı anda iki erkek tarafından sikiliyordum, herşey çok güzeldi. Ama eniştemin birden yarrağını amımdan çıkarıp aniden götüme sokmasıyla gerçek hayata dönmüştüm. “Ahhhhhhhh! Enişte dur yapma! Anneciğim çok acıyor! Enişte ne olur götümden çıkar amıma sok!” diye yalvarıyordum. Ama nafile eniştem beni dinlemiyor, o kalın yarrağını götüme soktukça sokuyordu! “Bana göt dansı yaparsın ha orospu? Yarrağı götten ye bakalım, yarrağa götünle sürtünmeye benziyor mu?” diyerek, yalvarmamı dinlemeden zorla götümü sikmeye devam etti.

Eniştem yarım saate yakın götümü siktikten sonra, “Geliyorum! Orospu aç ağzını!” diyerek inlemeye başladı. Sonra yarrağını götümden çıkarıp 31 çekmeye başladı. Ben de eniştemin önüne çömelip ağzımı açabildiğim kadar açarak, dilimi sikinin üstünde gezdirmeye başladım. Eniştem bir müddet sonra menilerini ağzımın içine püskürtmeye başladı. Kasılmaları bitince ağzımdaki menilerini dilimin üstüne alarak ona gösterip iştahla yuttum. Eniştem de sikini suratıma sürerek temizledi. Daha sonra da yıkanıp çıktık…

Eniştemin vizesinin bittiği güne kadar hep sikiştik. Hatta Türkiye’ye döneceği gün, babamla annemin işi olduğu için, eniştemi yolcu etmek üzere havaalanına ben götürmüştüm ve uçağa binmeden havaalanının tuvaletinde son kez veda sikişi yaptık…

Mobil Sex Hikayeleri Oku

  • YENİ PATRONUM BANA HANYA’YI KONYA’YI GÖSTERDİ Öncelikle benim gibi Seksi çok seven herkese merhaba. Ben Konyadan Ayla. 21 yaşında, orta boylu, iri göğüslü, siyah uzun saçları olan, siyah gözlü, evli bir bayanım. 1 yıl önce şimdiki kocamla evlendim. Bekarlığımdan beri sexi çok severim, sexe aşırı bir düşkünlüğüm vardır. Fakat kocamla evlenince hayatım zindan oldu. Kocam çok tutucu ve yobaz bir adam. Kocamın siki de çok küçük, aynı çocuk bülüğü gibi birşey. Kocam yatakta hep kendini düşünüyor, beni hiç tatmin etmiyor, bacaklarımı ayırıp sikini amıma sokuyor, Horozun Tavuğu siktiği gibi 2 dakika sikiyor ve içime boşalıyor, sonra da arkasını dönüp horul horul uyuyor. Kocam daha amımı hiç yalamadı, eliyle dokunmadı bile. Amımı bırak, göğüslerimi bile öpüp koklamıyor, okşamıyor. Kaymak Gibi Sikilen Amlar […]
  • Kardeşim beni zorla defalarca sikti. Selam azgın sex okuyucu arkadaşlarım, ben Leyla, 32 yaşında,1.59 boyunda,60 kiIo ve bankacıyım. Size basımdan geçen iIginç bir oIayı anIatmak istiyorum. Bundan 3 yıI önce aiIeminde izniyIe bir erkekIe görüştüm. 4 ay görüştükten sonra aiIemIe tanışmaya geIdi fakat aiIem adamIa görüşmeyi kesmemi istedi bende gizIice görüşmeye devam ettim. Küçük erkek kardesim İbrahim beni sürekIi takip etmis ve adamIa her görüşmemin fotografIarını çekmiş. Bundan sonra aiIem benim için kötü bir pIan hazırIamışIar. Akşam okuIdan eve döndüğümde odama girer girmez orta düzey kardesimin bayıItıcı spreyiyIe kendimden geçtim. Kendime geIdıgımde bir arabanın içinde gıdıyordum. EIIerım,ayakIarım ve gozIerım bagIıydı. Sonra tekrar bayıIdım. GözIerimi açtığımda simsiyah bir odanın […]
  • OLGUN SEVGİLİMİ GÖTTEN SİKTİM STRAPONU DA YEDİM Selamlar. Ben İstanbul’dan Emre. 21 yaşındayım. Birçoğunuza garip gelecek belki ama, benden yaşça büyük bir sevgilim var. Adı Nilay, 44 yaşında. Bu kadar yaş farkı neden diye düşünen arkadaşlar için şunu söyleyeyim, kendisi dul ve asıl amacı cinsel anlamda tatmin olmak. Ve ben olgun kadınlardan çok hoşlanıyorum. Nilay da ben de yatakta harikayız. Bu ilişkiden kimsenin haberi yok, ancak bazen arkadaşlarıyla da birlikte oluyorum. Arada tabiki kendi yaşıtlarımla da birlikte oluyorum, ancak Nilay birşey diyemiyor, çünkü aramızdaki yaş farkı olması gerekenden çok daha fazla. Ben de doğal olarak bazen dışarıya çıkıp eğlenmek istiyorum, yaşıtlarımla sikişmek bazen bana daha çok zevk veriyor tabiki de, tazecik kızları sikmek her zaman daha güzel. Nilay’la dışarıya […]
  • Anal veren amca kızını sıkıştırıp siktim Merhabalar ben Tarık. 26 yaşındayım ve Gelibolu’da yaşıyorum 1.78 boy ve 70 kiloyum. Sporla pek ilgim yoktur ancak bütün yaz tarla işiyle uğraştığım için oldukça fit bir vücudum olduğunu söyleyebilirim. Sizlere amcamın kızı Nergis ile aramızda yaşanan bir sex hikayesini anlatacağım. Nergis 1.65 boylarında beyaz tenli ve ufak göğüsleri olan ortalama 50 kilo civarında kızıl saçlı güzel bir kızdır. Tabi bu olaylar yaşanana kadar kendisine yan gözle bakmışlığım da yoktur. Bir gün amcamlar, halamlar bütün aile bizde toplandık. Ev oldukça kalabalık ve sabah kahvaltısı yapılacak. Sabah kahvaltısı için 2 ayrı masa kuruldu çünkü tek masaya bütün aile sığamıyorduk. Nergis ve ben ayrılmış daha küçük olan masadaydık ve halamın 2 ufak çocuğu da bizimle aynı masada […]
  • Kaynıma soktum ben Müge.1.77 boyunda, kızıl saçlı, yuvarlak hatlı, 28 yaşında bir hatunum. İş arkadaşlarımdan birinin düğününe gidecektim. Hazırlanıp çıktım ve arkadaşımın(Ceyda) evine gittim. Oradan beraber gidecektik. O henüz elbisesini giymemişti. Düğüne daha 2 saat vardı ve bana kahve ikram etti. Ama bir aksilik oldu ve kahve üstüme döküldü. Güzelim elbise rezil olmuştu. O dar vakitte elbise bulmamda imkansızdı. Ceyda bana elbiselerinden birini vermeyi teklif etti. Erkek arkadaşı fazla açık bulduğu için giymesine izin vermemiş. Ben ondan en az 10 cm uzunum ben nasıl giyecektim ki. Bir dene tam senin tarzın beğenmezsen başka bir şeyler düşünürüz, dedi. Kırmızı askısız ve kısacık bir elbiseydi. Göğsümü ve amımı ancak kapatır diye düşündüm. Bedeni de dar geldi ve zar zor […]
  • Kardeşim duşta domalınca soktum yarrağımı Herkese selam. Ensest bir hikayemi sizlere de anlatmak istiyorum. Biz iki kardeşiz ben 20 yaşındayım kız kardeşim ise 18 yaşında bir genç kız. Ailemiz ikimize de çok düşkündü ve bizi kesinlikle birbirimizden ayırmazlardı. O dönemler ben üniversitede okuyordum kız kardeşim ise lise son sınıfa gidiyordu. Ben ailemin hep uyarması yüzünden çok geç bir kadınla birlikte oldum. O yüzden de hep cinsel açlığım vardı. Yaşımın da genç olması yüzünden tam bir abazaydım anlayacağınız. Yaşlarımız büyüyene kadar kardeşimle aynı odada kalıyorduk. Ben daha orta düzeyken bile kardeşim arkasını dönmüş uyurken onun kalçalarını izlerdim. Ergenliğe girince de o uyurken kalçalarına bakıp 31 çekmeye başladım. Okul nedeni ile hem evden hem de kardeşimden uzak kalmıştım. Tatil girip de […]
  • Yaşlı komşu teyze Merhaba sevgili arkadaşlar ben 19 yaşında, esmer,kahverengi gözlü ,60 kilo olan oldukça tatlı bir gencim.Bundan tam 2 ay önce başımdan geçen bir olayı size anlatmak istiyorum.Her zamanki gibi bu sabahta erken kalkıp okul elbiselerimi giymiştim kahvaltımı yapıp okulun yolunu tutmaya başladım evimiz okula biraz uzaktı bizim mahalleyi bitirir bitirmez sokak başında bir kamyonu park etmişler içinden bişeyler indiriyorlardı bende merak edip baktım yaklaşık 40 yaşlarında olgun bi bayan 168 boylarında geniş kalçalara sahip adeta bi erkeği çılgına çevirecek çizgi hatları vardı.Bu mahalleye yeni tanınıyordu galiba bende hemen mahallemize hoş geldiniz dedim oda bana bakarak tatlı bi yüz ifadesiyle saol canım dedi.Bende işi yoğun olduğu için onu rahat bırakıp okulun […]