Kızıma daha fazla dayanamadım

Selam ensest sex hikayeleri tutkunları. İkinci karımla 3 sene kadar evvel evlendik. Benim çocuğum yoktu evlenirken kör karımın iki adet kızı vardı. Kızlarından biri 18 yaşında, diğeride 20 yaşındaydı. 20 yaşında olan bir iki ay kadar sonra evlenekerek diğer bir şehire taşındı. Bizde üçümüz kafa başa kalmıştık. Daha o günlerden, kızım lise sona giderken samimi içe ona karşı bir ilgim vardı. Bilemiyorum davranışları geneldemi öyleydi olmadan bana karşımı kaşar davranıyordu tam anlayamamıştım kör içten tavırları aklımı çelmişti işte. Evlendikten sonra daha aradan bir sene bile geçmeden kızımla sex yapmak için sanki fırsat kollar gibiydim.

Annesi evde olmadığında ona yakınlaşıyor, bir şekilde yanına giderek memelerini, götünü ve amını izliyordum. Evin içerisinde sıklıkla eşofmanla gezerdi, giydiği eşofmanlar tenini sımsıkı sardığı için vakit vakit annesi bile kızsada o hiç aldırış etmeden tayt benzeri eşofmanlarla evin içerisinde dolaşırdı. Belki karım pek böyle bir şey olacağına inanmak istemese bile samimi içe kızını sikeceğimi biliyordu, yani kızımızı sikeceğimi biliyordu ), yani benim aklımın kayacağını ve baştan çıkacağımı tahmin ediyordu. O üveyde olsa benimde kızım ve kızımla sikişmek isteyeceğim onunla tanışana kadar aklımın ucundan bile geçmezdi.

Evlendikten sonra daha yakından tanıma fırsatı bulunca inanın bazı geceler karımla sikiş esnasında aklıma kızım geliyor ve gözlerimi kapatım altımda yatan, inleyerek kendini delicesine siktiren kişinin karım değilde seksi kızım olduğunu düşünüyorum. Bazen içimden onunla konuşuyor ve karımın içine her girdiğimde üzerine yatıp sıkı sıkı sarılarak usulca “kızım benim, biricik kızım” diye fısıldıyorum. Zannetmiyorum kör şayet bu fısıltılarımı karım duymuşsa bu nedenlede benim yanımda bu çeşit tayt benzeri eşofmanları giymesine izin vermiyor olabilir. Her neyse kızımla kafa başa kaldığımız günden ve ilk sikiş deneyimizi yaşadığımız andan Laf edeceğim. O gün bizim buranın pazarı olduğu için karım pazara gitmek üzere hazırlanıyordu, kızınada söylemişti birlikte gidelim diye kör o kabul etmeyip duşa gireceğini söyledi.

Daha öncede kızım duştayken kapı deliğinden veyahut kapıyı kilitlemediyse ona belli etmeden kapı aralığından çırılçıplak suyun altında duruşunu izlerdim. Kapı aralığından bir kez izlemiştim gerçi pek kapıyı açamıyordum, o gün kapıyı tam çekmediği için kapıyı usulca açıp izlemiştim kör başka günler genelde kapının deliğinden izliyordum. O gün artık daha çok duygularımı gizlemek istemedim. Karım pazara gitmek için evden çıktığı anda ilk işim dış kapıyı kilitlemek oldu. Salona geçip televizyon izlemeye başladım, tabi tıpkı anda kızımında duşa girmesini bekliyordum. On dakika kadar sonra “baba ben banyoya giriyorum” demek üzere salona girdi. Tam o anda bende kızımla duşta sikiş yaptığımızı düş edip pantolonumun üstünden yarrağımı sıvazlıyordum. İçeri girdiğinde elimi ne kadarda hızlı çekersem çekeyim yarrağımı sıvazlarken beni görmüştü kör görmemezden gelerek banyoya gitti.

Bir kaç dakika kadar daha televizyonun başında oturduktan sonra derhal bende banyo kapısının önünde yerimi aldım. Daha evvel hiç kızımı kapı deliğinden izlerken yarrağımı dışarı çıkartıp açıktan açığa otuzbir çekmemiştim kör o gün artık cesaret edebildiğim kadar kızıma yaklaşmayı kafaya koyduğum için kapının önünde yarrağımı elime alıp çekmeye başladım. Kızım suyun altında vücudunu köpüklerken, memelerini avuçlarken ve amının üzerine doğru sabunlu ellerini götürdüğünde aklım öyle alıyordu ki vakit vakit kendimden geçiyor ve yarrağımı koparırcasına aşağı yukarı çekiştire çekiştire sıvazlıyordum. Bir mesafe kızım vücudunu köpüklemeyi bıraktı ve musluğu kapatarak benim bulunduğum tarafa doğru kulak verdi.

O lahza kendime geldiğimde çıkarttığım o sesleri bende fark etmiştim. Elim yarrağım üzerinde aşağı yukarı kaşarken öyle bir şak şak şak sesleri yankılanıyordu ki yani seslerin otuzbire ait olduğu fazla aleni belliydi. Kızım durduğunda bende bir kaç saniye sonra sesleri duyup durdum. Kapının deliğinden hala onu izlemeye devam ediyordum. Derken kızım sesin kesilmesinden ötürü yine duşa devam etti kör ben otuzbir çekmeye devam edemedim sebebiyle yetinemiyordum. O lahza aklıma çılgıncada olsa kızımın üstünden banyoya girme fikri gelmişti. Sanki onun banyoda olduğundan habersizmişim benzeri kapıyı açıp içeri çıplak bir halde dalıverecektim. Bunu kafaya koyduktan sonra evvel karıma telefon açtım ve sanki bir sipariş verecekmiş benzeri ne durumda olduğunu sordum. Yani işinin bitmesine daha varmı, alışverişini tamamladımı benzeri şeyler sordum, sonrada “gelirken bir kiloda çilek alırmısın” deyip telefonu kapattım.

Konuşmalardan anladığım kadarıyla daha karımın gelmesine en az yarım saat vardı, banyonun önüne yine gittim ve banyonun önünde üzerimde ne varsa çıkartarak derin derin nefesler alıp heyecanımı bastırıp kızım duştayken içeri giriverdim. Kapıyı aralamamla kızımın feryat atması bir oldu kör kısa bir çığlıktı. Yani öyle avaz avaz bağırmadı kör “ay” gibisinden kısa bir tepki verdi. Ben hiç aldırış etmeden içeri girdim ve kapıyı üzerimizden kapatarak “afedersin kızım, senin burada olduğunu unutmuşum” diyerek karşısında beklemeye başladım. Kızım bir eliyle göğüslerini bir eliylede köpüklü köpüklü duran amını kapattı kör benim hesaba katmadığım bir şey daha vardı.

Her ne kadar sakinleşmek için soluk alıp vermişte olsam, sanki kızımın haberi yokmuş benzeri davranarak banyoya girmişte olsam yarrağım gemi direği benzeri dimdik duruyordu. Kızım zaten benim konuşmalarıma hiç kulak asmadan doğrudan sikime odaklanmış, gözü diğer bir şey görmüyordu. Yarrağımın sertleştiğini hatırladığım lahza bende elimi yarrağıma attım ama fazla geçti tabi. Kızım göreceklerini görmüştü ve muhtemelende içinden madem bilmeyerek girdi yarrağı sebep bu kadar dik diye düşünmüştür tabi. Neyse karşısında ellerimi yarrağıma kapatmış beklerken kızımda benim banyodan çıkmamı bekliyordu. O lahza banyoya girip yine çıkacağımı planlamamıştım kör yarrağımın sertleşmesini sonradan fark ettiğim için biraz paniklemiştim o nedenle yine arkamı dönüp banyodan çıktım kör kapının önünde beklemeye başladım.

Bu işi bu gün bitirmem gerekiyordu o sebepten elimi yarrağımdan çekmeden bir kaç saniye sonra yine banyodan içeri girerek “kızım amade üzerimdekileri çıkartmışım, birlikte duş alalım mı” dedim. Şaşkın bir haldeydi ve ne diyeceğini bilemez bir hali vardı. Cevap vermesini beklemeden ona doğru yaklaşmaya başladım. Yanına vardığımda yarrağımın üstünden ellerimi çektim. Gözünü doğrudan yarrağıma dikerek memelerini ve amını kapatmaya devam etti. Bir süre, yani saniyelik bir süre onu izledikten sonra ellerinin üzerine ellerimi koydum ve evvel memelerini açtım. Hiç ses çıkartmıyor, karşı koymuyordu o sebepten memelerini açtıktan sonra bu kez amının üzerinde duran elinin üzerine elimi koydum ve amını açtım.

Banyoda karşılıklı olarak ikimizde çıplak duruyorduk. İlk hamleyi ben yaparak ellerimi memelerinin üzerine koyup çok bastırmadan okşamaya başladım. Memeleri o kadar yumuşak ve dolgundu ki sikimin daha çok sertleşecek hali kalmadığı için artık ucundan zevk suları akıyor, aşağı doğru sünerek iniyordu. Bir iki dakika hiç usanmadan bıkmadan kızımın memelerini avuçlayıp sağa sola daireler çizerek okşamayı sürdürdüm. Aklımda o lahza kızımla sikişmek vardı kör bir anda kapının zilinin çalmasıyla ikimiz aniden panikledik. Ben derhal ellerimi kızımın memelerinden çektim, oda ellerini yeniden memelerine ve amına koyarak kapattı. Acele ile banyodan çıkıp banyo kapısının önünde duran kıyafetlerimi giyerek dış kapının önüne doğru üzerimdekileri çekiştire çekiştire gitmeye başladım.

Tam giyinememiştim o sebepten dış kapının önünde hem delikten bakmaya çalışıyordum hemde kıyafetlerimi giymeye çalışıyordum. Gelenin karım olduğunu anlamam bir kaç saniye sürdü. Ben en az yarım saate kadar beklemiyordum onu kör işini çabucak bitirp 15 dakika kadar bir sürede yine eve dönmüştü. Her ne kadar elbiselerimi giymişte olsam yarrağım sertliği inmediği için kıyafetlerimi giyer giymez kapıyı ona karşı arkam dönük olarak, yani şafak durarak açıp içeri döndüm. Salona girer girmez derhal koltuğa geçtim, koltuğun üzerinde bağdaş kurarak yarrağımın dikliğini elimden geldiği kadar gizlemeye çalıştım. Az evvel yaşananları karıma hissettirmemeye çalışsmda sanki az fazla anlamış gibiydi. Elindeki torbaları mutfağa attıktan sonra salona girerek “nasılsın, ne yapıyorsun” diye sordu, tabi kızınında nerede olduğunu sormayı ihmal etmedi.

Banyoda olduğunu söylediğimde salondan çıkıp banyoya gitti kör ben banyodan çıktıktan sonra kızım banyonun kapısını kilitlemiş olacakki içeri giremedi. Genelde kızım banyodayken karım rahat bir şekilde içeri girebiliyordu, yani onların içinde pek çekinme falan yoktu bu konularda. Gerçi o lahza kapının ben çıktıktan sonra kilitlenmiş olması benimde işime gelmişti sebebiyle kapının aleni olması zorunda karım dahada fazla şüphelenebilirdi. Banyonun kapısının önünden ayrılıp mutfağa geçerek telefonda verdiğim siparişi, yani çilekleri bir kaba koyarak yıkayıp getirdi. Onlar gelene kadar kızımda banyodan çıkıp üzerini giymişti. Karım, kızım ve ben salonda televizyonun karşısında oturup çilek yerken benim gözlerim, aklım fikrim hep kızımdaydı.

Ben bana doğru başını kaldırıp bakamıyordu kör ben sık sık onu izliyordum. Arada bir yarrağıma doğru baktığını fark ettiğimde sertleşmemek için kendimi güç tutuyor diğer şeyler düşünüyordum. Kızımla banyoda yarım kalan ilişkimizin bir şekilde en kısa vakit içerisinde tamamlanması gerekiyordu o sebepten samimi içe acaba diyordum acaba kızımla sikişme fırsatını yakın bir sürede yine nerede ve nasıl yakalayabilirdim. Yani tamam haftaya yine pazar günü geldiğinde, yani pazarın kurulduğu gün geldiğinde karım evden gidecekti kör o güne kadar nasıl bekleyebilirdim ki. Kızımın memelerini tutmuşken, körpecik amını görmüştek bir hafta boyunca nasıl sabredip bekleyecektim.

Hemen bir deva düşünmem ve baba kız sikişmek için ortam oluşturmam gerekiyordu. O gün akşama kadar, yatana kadar bir deva düşündüm kör aklıma hiç bir şey gelmiyordu. Yatakta belki yarım saat bir sağa bir sola dönmüşümdür bir düşünce bulabilmek için kör mantıklı ve işe fayda birşey bulamamıştım. Artık yatmak için hazırlanırken biden bire içeriden kulağıma tıkırtılar gelmeye başladı. Görmeden evvel kızımın tuvalete falan gittiğini düşündüm ve “acaba” diyerek yataktan kalkıp kızımla sex için fırsat yakalama umudu ile yatak odasından çıktım. Gördüğümde ise kızımın tuvalete değilde banyoya girdiğini fark ettim. O lahza bende parçalar birleşti, kızımın gece gece banyoya girmesinin sebebi öğlen yaşadığı şeylerin devamını istemesiydi.

Hemen yatak odasına yine döndüm ve karımın uyuduğundan emin olarak yatak odasının kapısının anahtarını dahil yüzünden alıp dışarıdan kapıyı kilitledim. Olurda uyanırsa diye kapıyı dışarıdan kilitledim. Gerçi bu fazla dikkat çekici bir hal kör kızımla banyoda sikiş esnasında yakalanmaktansa kapının sebep kilitli olduğunu açıklamak daha basit olur diye düşündüm. Yani yakalanmış olursam ne bileyim uyku sersemliğine kilitlemişim der yakayı sıyırırdım bir şekilde kör düşünsenze banyoda kızımla sex esnasında karım bizi yakalıyor, bu durumu nasıl açıklayabilirim ki.

Kapıyı kilitledim, öğlen olduğu benzeri banyonun önünde üzerimi çıkarttım ve sertleşmiş yarrağımı elime alarak banyonun kapısını aralayıp içeri daldım. Kızım beni gördüğünde öğlen yaptığı benzeri amını ve memelerini eliyle kapatmak yerine yanıma doğru ilerledi. Öğlen ilk hamleyi ben yapmıştım kör bu kez ilk hamle ondan geldi. Yanıma yaklaşarak elini yarrağımın üzerine attı ve gözlerimin içine baka baka yarrağımı, taşaklarımı okşamaya başladı. Aramızda tek bir sözcük bile konuşma geçmeden işe koyulmuştuk. Ayakta karşılıklı dururken kızım bir iki dakika yarrağımı okşadı. Sonrasında dizlerinin üzerine çöküp yarrağımı hiç biraz biraz alayım ağzıma benzeri şeyler düşünmeden hepsini aniden sokuverdi.

Yarrağım kızımın ağzında kaybolduğunda gözüm dönüştü. Başını ellerimin arasına alarak sabit tutup kızımın ağzına katı katı ve hızlıca girip çıkmaya başladım. Kızımın başı hiç hareket dahi etmiyordu, bir nevi ağzını sikiyordum adeta. Boğazından içeri sokup çıkarttığımda vakit vakit kusacak benzeri olsada bir saniye bile durmadan girip çıkmaya devam ettim. Belki beş dakika sürmüştür tam olarak bundan emin değilim kör gözlerinden akan yaşlar arttığında bacaklarımdan sıkı sıkı tutup kendini arka doğru çekerek “artık başlayalım mı” diye sordu. Saçlarını çekiştirerek ayağa kaldırdım ve suyun altına götürerek duvara karşı yaslayıp arkasına geçtim. Başını duvara yaslayıp ayaklarının ucuna kalktı, ellerini kullanarak götünü her iki yana ayırıp “hazırım” dedi. Hem o hemde ben kelimenin tam anlamıyla hazırdık.

Götünü aralayıp ayak ucuna kalkarak hafif götünü dışarı çıkarttığında hem göt deliğini hemde amının deliğini net bir şekilde önümde görebiliyordum. İçine girmeden evvel bir kaç kez sırılsıklam olmuş amcığının sularına yarrağımı sürttürüp yarrağımıda en az amı kadar ıslattım. Bu sürtünme esnasında vakit vakit kızımın göt deliğine de yarrağım geliyordu ve o anlarda sanki kızımla götten sikiş için hazırlanıyormuş benzeri hafif hafif götünü yoklattırıyordu, yani yarrağım götünün üzerine geldiğinde kendini arka doğru itekliyordu. Tabi bende kızım kendini arka iteklediği anlarda yarrağımın başını götünden içeri itekliyordum kör içine sokmuyordum, yalnızca arkasında olduğumu hissettiriyordum.

Bu oynaşmamız pek çok uzun sürmedi, sonunda yarrağımı elleriyle ayırarak açıkça önüme çıkarttığı amından içeri yerleştiriverdim. Yarrağımın başı kızımın amından içeri girdiğin anda ayaklarının üzerinde duran kızım aniden bire gücünü kaybetmişçesine aşağı doğru iniverdi. Yani ayaklarının üzerine basınca biraz kısaldı kör bu defada ben dizlerimi kırdım ve kızımın belinden sıkıca tutarak içine yarrağımın kalan kısmınıda itekledim. Önce bir kaç kez yavaş yavaş girdim kör ardından o hadar hızlı girmeye başlamıştım ki kızımla banyoda sikişirken çıkan seslerden ötürü mesafe mesafe kızım bana “yavaş annem duyacak” diye fısıldıyordu. İçimde bir korku vardı, yok değil kör kızımın amınada girmekten kendimi alıkoyamıyordum. O kadar hızlı sikiyordum ki dakikalar içerisinde daha çok dayanamayacağımı boşalacağımı anladım.

Artık kızımı takip ederek içine girip çıkıyordum, o orgazm olur olmaz bende boşalacaktım, kendimi daha çok tutamyacaktım. Kızımın orgazm olmasını iki dakika belki bekledim belki beklemedim. İçine girmem için ellerini kullanarak amını ve götünü araladığında yarrağımın başını içine soktuğum lahza ellerinide götünden çekip duvara dayamıştı. Orgazm olurken ise duvara dayadığı ellerinden destek alarak zar güç ayakta durmaya çalışıyordu. İşte o lahza artık daha çok beklememem gerektiğini anladım ve yarrağımı kızımın amından çıkarttığım benzeri sırtına doğru büyük bir tazyikle boşalmaya başladım.

Hani derlerya “fışkırtma” diye, tıpkı o şekilde kızımın sırtına, uzun saçlarına ve götünün üzerine fışkıra fışkıra boşaldım. Ben boşalmayı bitirdiğimde kızım hala duvara karşı duruyordu ve mesafe mesafe titreyerek ayakta durmaya çalışıyordu. Belki bir iki dakika boyunca bu histen kurtulamadı, bende o sırada yarrağımı yıkayıp terlediğim için fiskiyeyi alarak kısmende olsa yıkandım. İşimi bitirdiğimde ise kızım kendine yeni yeni geliyordu.

Ben fiskiyeyi bıraktığımda kızım temizlenmeye başladı. O gece karıma belli etmeden kızımla banyoda sikiş keyfinin sonuna kadar tadını çıkarttım, tıpkı şekilde kızımda babasıyla sikişmenin tadını çıkarttı ). Bizim ilk baba kız sex deneyimimiz bu şekilde başlamıştı. Daha o geceden biliyordum, yani o geceden sonra her fırsatta kızımla sex yapmak için elimden geleni yapacağımı tahmin edebiliyordum

Mobil Sex Hikayeleri Oku

  • Kardeşim beni zorla defalarca sikti. Selam azgın sex okuyucu arkadaşlarım, ben Leyla, 32 yaşında,1.59 boyunda,60 kiIo ve bankacıyım. Size basımdan geçen iIginç bir oIayı anIatmak istiyorum. Bundan 3 yıI önce aiIeminde izniyIe bir erkekIe görüştüm. 4 ay görüştükten sonra aiIemIe tanışmaya geIdi fakat aiIem adamIa görüşmeyi kesmemi istedi bende gizIice görüşmeye devam ettim. Küçük erkek kardesim İbrahim beni sürekIi takip etmis ve adamIa her görüşmemin fotografIarını çekmiş. Bundan sonra aiIem benim için kötü bir pIan hazırIamışIar. Akşam okuIdan eve döndüğümde odama girer girmez orta düzey kardesimin bayıItıcı spreyiyIe kendimden geçtim. Kendime geIdıgımde bir arabanın içinde gıdıyordum. EIIerım,ayakIarım ve gozIerım bagIıydı. Sonra tekrar bayıIdım. GözIerimi açtığımda simsiyah bir odanın […]
  • Kendimi tutamayınca baldıza çullandım Arzu adında baldızım vardı benim hatundan çok daha güzel ve seksiydi o kadar güzel kalçaları ve memeleri vardı ki porno yıldızlarına taş çıkarırdı gün geçtikçe ondan iyice etkilenmeye başlamıştım rüyalarıma girer olmuştu rüyalarımda bile onun o güzel kalçalarına pompalıyordum artık her şeyi göze almıştım her ne olursa olsun onu sikecektim bir akşam arayarak ablan da burda sende gel diyerek onu eve çağırdım.Hatunu uyku hapıyla uyutarak baldızı beklemeye başladım baldız geldiğinde benim hatun uyuyordu ikimiz baş başa kalmıştık bunun üzerine bir anda baldızın üzerine çökerek onu altıma aldım ne yapıyorsun sen diye bağırsa da boşunaydı onu sikmeyi kafama koymuştum zorla üzerini çıkarmaya başladım bana yapma diye yalvarmaya başlamıştı artık sana dayanamıyorum o […]
  • Yaşlı teyze ben 25 yaşındayım bir gün antalyaya yolculuk yaparken otobüsümüz yarı yolda bozuldu ve bizi başka bir otobüse aldılar bu otobüs tıklım tıklımdı Fakat bir ara 44 yaşında bir teyze yanındaki koltuğun boş olduğunu ve oturmamı istedi Yolculuğun geri kalan 4 saatini beraber konuşarak gittk Yaşlı teyzeyle çok samimi olduk Antalyada yalnız yaşıyormuş Bende gezmek için gittiğimi ve otelde kalacağımı söyledim Fakat yaşlı teyze kendisinde kalabileceğimi söyledi O gece onda kaldım sabah beraber kahvaltı yaptık Akşama kadar beraber dolaştık Akşam saat 10 00 gibi eve geldiğimizde hemen uyumak istediğini söyledi ve yattı Bende 15 dakika sonra çay yapıp içerken uykusunun kaçtığını söyleyerek yanıma geldi üzerinde sadece gecelik vardı Ben çok tahrik oldum ve kısa bir […]
  • Karımın güzel amına üç kişi tecavüz etti Adım Ercüment. Biz 8 yıllık evli, çocuksuz bir çiftiz. Karım 33 yaşında, bense 42 yaşındayım. Karımla seks hayatımız oldukça renklidir ve sınır yoktur. Anal seks, Oral seks ve Seks Oyuncakları dahil hepsini denedik. WebCam’da başka çiftlerle karşılıklı seks yaptık, birbirimizi seyrettik. Karımla okuduğumuz hikayelerin de etkisi ile, ben de de karımı başka bir erkeğe siktirip seyretmek fikri oluştu. Hemde ne oluşma, gece gündüz bunu düşünür oldum. Karıma bunu anlattım, önce itiraz etti, sonra denemeye karar verdi. Nette bir sürü kişi ile görüşmeye başladık. Karımın beğeneceği biri olmalıydı. Siki ise kocaman ve kalın olmalıydı.Netten Yasin isminde biri ile uzun süre yazıştık, MSN’de görüştük. Yasin WebCam’da defalarca, bizi sikişirken ve karımı kendini […]
  • Sarışın hatunu sert becerdim Bu hikayemde sizlere kocasını aldatan bir hatunu anlatacağmı. Olayın ana kahramanlarından birisi o, diğeri de benim. Olay çok da uzun zaman önceye dayanmıyor aslında. Yaklaşık 6 ay kadar önce bu hatunla ilişkiye girdim. Yasak ilişkimizin detaylarını şimdi sizlere sunuyorum. İyi okumalar dilerim.Anlatacağım hikaye tamamıyla yaşanmış olaydır. Bundan 6 ay önceydi tabi ben babamla beraber bir mobilya dükkanı çalıştırıyoruz bir gün dükkanda oturuyordum müşteri geldi kalkıp hoş geldiniz falan dedikten sonra, mobilya bakmak istediklerini söylediler bende gösterdim bu arada kadının bana bakışlarını fark ettim kadın hem mobilyaya bakıyor hem yürüdükce kıvırıyordu ve bu beni tahrik etti kocası çok saf bir adama benziyordu neyse bir mobilya beğendiler bunu nasıl […]
  • Lisedeki gözde kızı siktim Merhaba, 18 yaşında ve lise talebesiyim. Sizlere okuldan Ceren isimli orospuyu nasıl siktiğimi anlatmak istiyorum. Bu arada ismim Hikmet. Ceren bizim okulun en gözde kızı. Süslü mü süslü, kendini beğenmiş, herkesi hor gören ama bir o kadar da seksi ve güzel bir kız. Bence okun en güzel ve en sikilesi kızı. Para gani. Paranın verdiği öz güven ile her şeyi yapabileceğini zanneden, tüm erkeklerin kendisine ağzı açık, köpek gibi dil çıkartarak seyretmesinden çok acayip zevk alan bana göre tam bir orospu. Bende okuldaki tüm erkekler gibi onu gördüğümde sikim kalkar ve sikim ile oynarım. Hatta onu gördüğümde dayanamaz ve okul tuvaletinde 31 çekerim. Her zaman eğer etek giyinirse ya eteğini mini etek haline getirir, pantol giyinirse de tayta benzer ve kalçaları […]
  • Sınıftan Arkadaşlarla Grup Sex Yaptık Merhaba arkadaşlar, benim adım Ezgi. 22 yaşındayım ve Celal Bayar Üniversitesi son sınıf öğrencisiyim. Manisa’da öğrenci evinde kalıyorum ve son derece eğlenceli bir öğrencilik hayatı yaşıyorum. Sizlere Manisa’da yaşadığım grup seks macerasını anlatacağım. Sınıf arkadaşlarımla grup seks yaptık. Grup seksten aldığım zevki daha önce hiçbir şeyden alamamıştım. Başımdan geçen bu olayı sizlere anlatmak ve görüşlerinizi almak isterim.Manisa’da öğrenci olduğumu söylemiştim. Arkadaşlarımla aramın çok iyi olduğunu da söylemeliyim. Herhangi bir erkek arkadaşım bulunmuyor ancak erkeklerle de aram oldukça iyidir. Bir gün okulda ortak bir proje yürütülüyordu ve küçük gruplar kuruluyordu. Bu guruplardan biri de Hüseyin, ben ve Celal tarafından oluşturuldu. 3 kişilik küçük […]